Kategorie

O firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży zoologicznej. Istniejemy od 2007 roku. Sprzedajemy towary sprawdzone, dobrej jakości, dopasowane do konkretnego klienta. Oferujemy w sprzedaży produkty dla psów, kotów, gryzoni, ptaszków, rybek - takich wiodących marek jak: ROYAL CANIN, PURINA, BOSCH, FITMIN, BRIT, JOSERA, SANABELLE, ANIMONDA, ARION, BREKKIES, NUTRA, SHEBA, HILL’S, GOURMET, FELIX, STUZZY, LANDFLEISCH, PEDIGREE, WHISKAS, KITEKAT, CHAPPI, VITAPOL, DAKO-ART, ORIENTALE, TRIXIE, HOBBY, TROPICAL itd.

Oferujemy również akcesoria dla zwierząt, preparaty pielęgnacyjne i ochronne. Posiadamy także żwirki, trociny, siano i wiele innych artykułów zoologicznych.

Po wielu latach pracy i zdobytym doświadczeniu już wiemy, że najważniejszy jest klient. To właśnie do Ciebie chcemy trafić. To z Tobą chcemy współpracować. Już dziś złóż zamówienie telefonicznie, sms-em, lub e-mailem. Postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom. Realizujemy zamówienia indywidualne. Gwarantujemy szybką i rzeczową realizację zamówień. Udzielamy fachowej informacji o produktach. Oszczędzimy Twój czas, pieniądze i nerwy.

Jeśli natomiast chcesz nas odwiedzić osobiście – zapraszamy do naszych trzech sklepów stacjonarnych mieszczących się w Częstochowie przy ulicy:

  • Brzozowa 2/8 box 148 - Centrum Handlowe Jagiellończycy - w okrąglaku obok kwiaciarni
  • Ryneczek Wały Dwernickiego 11 (pawilon murowany) 22A
  • Brzozowa 2/8 box 5 Centrum Handlowe Jagiellończycy

Duży wybór w korzystnych cenach.